PODZIĘKOWANIA Z MINISTERSTWA OBRONY NARODOWEJ

MON DEKID podziekowania 2017 08 17 LR wwwNa ręce Przemysława Omieczyńskiego, prezesa Fundacji Niepodległości, wpłynął list z Depertamentu Edukacji, Kultury i Dziedzictwa Ministerstwa Obrony Narodowej z podziękowaniami za zaangażowanie w oprawę oficjalnych uroczystości Święta Wojska Polskiego i pokaz historycznego sprzętu wojskowego, jaki przygotowaliśmy 15 sierpnia 2017 w Parku Agrykola w Warszawie.

W liście czytamy m.in.:
Profesjonalizm i wzorowa postawa Rekonstruktorów zaangażowanych w realziację przedsięwzięcia, przyczyniła się niewątpliwie do umocnienia pozytywnego wizerunku Wojska Polskiego w społeczeństwie, a także nadania obchodom Święta splendoru godnego Sił Zbrojnych.

Nasza relacja i fotografie z tego wydarzenia dostępne są pod linkiem: http://fundacja-niepodleglosci.pl/24-uncategorised/1878-festyn-zolnierski-w-dniu-swieta-wojska-polskiego