mega888 Akcja ,,Paczka dla Polskiego Kombatanta na Kresach’’

Akcja ,,Paczka dla Polskiego Kombatanta na Kresach’’

Akcja ,,Paczka dla Polskiego Kombatanta na Kresach - Boże Narodzenie 2012’’ - trwa do 15 grudnia.

Zbiórkę prowadzą studenci lubelskich uczelni:

- KUL (w Collegium Norwidianum, Al. Racławickie 14, pok. 108 i 109, godz. 11-18)

- UMCS (DS `Babilon`, ul. Radziszewskiego 17, Lublin, pok. 0, NZS UMCS, w godz. 15-18).

Zachęcamy do wsparcia akcji - szczegóły poniżej.

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia - to czas kiedy można nie tylko pochylić się nad talerzem, ale także warto pokusić się o zrobienie czegoś wartościowego. W dzisiejszych czasach życia pozbawionego wyższych wartości, pełnego wszechogarniającej konsumpcji i promocji w supermarketach, możemy wykazać się odrobiną szlachetności i wielkoduszności - i pokazać, że prawdziwą ideą świąt jest coś innego.

O tym, że warto pomagać nie trzeba chyba tutaj pisać, ale o tym, że warto pomagać tym, którzy poświecili wiele walcząc o wolność naszej Ojczyzny wspominać należy zawsze, szczególnie dziś. TO NASI PRAWDZIWI BOHATEROWIE - NALEŻY SIĘ IM SZCUNEK I TROSKA. Dlatego wszystkich Was, koleżanki i koledzy zachęcamy do wspierania akcji.

Od 5 listopada prowadzimy zbiórkę darów.

Miejsca zbiórki:

Katolicki Uniwersytet Lubelski, budynek Collegium Norwidianum - sale 108 i 109 (pierwsze piętro budynku).

Wszelkie produkty można dostarczać od poniedziałku do piątku w godzinach:

11-14 - sala CN 109 (siedziba KNHS KUL)

16-18 - sala CN 108 (siedziba AF TERRA)

oraz

UMCS, D.S. Babilon, ul. Radziszewskiego 17, Lublin, pok. 0, NZS UMCS, w godz. 15-18

Koordynatorzy akcji:

AF Terra, Koło Naukowe Historyków Studentów KUL, Niezależne Zrzeszenie Studentów UMCS, Związek Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych, Światowy Związek Żołnierzy AK w Lublinie - Komisja ds. Młodzieży,

Monika Smolak

Przewodnicząca NZS UMCS Lublin