mega888 Rajd pamięci "Wiktora" - 18 maja 2013 Łęczna

Rajd pamięci "Wiktora" - 18 maja 2013 Łęczna

Rajd pamięci ppor. Stanisława Kuchciewicza ps. "Wiktor" - żołnierza Narodowych Sił Zbrojnych, Narodowego Zjednoczenia Wojskowego i Zrzeszenia Wolności i Niezawisłość.

alt

Organizatorzy: Towarzystwo Gimnastyczne "Sokół" w Lublinie, Związek Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych, Stowarzyszenie Kibiców Górnika Łęczna, Narodowa Łęczna.

Program rajdu:

18 maja 2013, sobota

- godz 11. zbiórka na nieczynnej stacji benzynowej przy ul. Jana Pawła II w Łęcznej przy wjeździe do miasta od strony Lublina.

- stamtąd nastąpi przejście do bunkra Zdzisława Brońskiego ps. "Uskok" - towarzysza broni Stanisława Kuchciewicza ps. "Wiktor"

- następnie udamy się brzegiem Wieprza na leśną polanę, gdzie po części uroczystej zaprosimy do zabaw leśnych na pobliskiej polanie: paintball, zjazd tyrolski, strzelnica pneumatyczna. W trakcie rajdu jego uczestnicy zapoznają się z biografią Stanisława Kuchciewiczna ps." Wiktor" przygotowaną przez mgr. Kamila Suleja, a także będą mieli okazję usłyszeć sporo interesujących opowieści o żołnierzach podziemia niepodległościowego od p. Aleksandra Kuchciewicza - brata patrona naszego rajdu.

- rajd zakończy ognisko z poczęstunkiem (pieczone kiełbaski).

Uczestników rajdu prosimy o zgłoszenia pod nr tel. 785 881 488 oraz na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
opłata za uczestnictwo w rajdzie 6 zł (płatna na miejscu)

Uwaga!!!
Podczas rajdu będą sprzedawane koszulki „Uskoka” (cena 20 zł, został już tylko rozmiar M) oraz „Wiktora” (cena 30 zł). Cały dochód ze sprzedaży koszulek zasili konto akcji renowacji obelisku kpt. Zdzisława Brońskiego ps. „Uskok” w Kijanach.

wiecej na facebooku  https://www.facebook.com/events/128027807392656/?fref=ts