mega888 Prawo i Polityka

Prawo i Polityka

Rocznik "Prawo i Polityka" - nowa publikacja Fundacji Niepodległości

Miło nam poinformować, że Fundacja Niepodległości przejęła wydawanie pisma "Prawo i Polityka".

prawo i polityka okładka nr4 web2

Pismo ukazuje się od 2009 i jak deklarują Redaktorzy "profil wydawnictwa można określić jako politologiczno-publicznoprawny, (...) Rocznik jest otwarty dla samodzielnych i młodszych pracowników nauki oraz wybitnych doktorantów i studentów na kierunkach Prawo, Administracja, Politologia i Stosunki Międzynarodowe. Szansę na opublikowanie swoich tekstów mają również doktoranci i studenci innych kierunków, zwłaszcza zaś Historii, Ekonomii, Socjologii, Filozofii, Kulturoznawstwa i Dziennikarstwa. Ponadto autorami tekstów mogą być także praktycy - w szczególności przedstawiciele zawodów prawniczych oraz urzędnicy administracji publicznej, doradcy i eksperci sejmowi (...)Czasopismo ma na celu umożliwienie samorealizacji naukowej, zwłaszcza młodych naukowców oraz integrację środowiska prawników i politologów z całej Polski"

Własnie ukazał się numer 4/2012. Wiecej szczegółów na stronie pisma http://prawoipolityka.pl/