mega888 Solidarność z ofiarami na Ukrainie

Solidarność z ofiarami na Ukrainie

Ogłaszamy żałobę, za tymi którzy zginęli w Kijowie. Przyjdź i zapal znicz pod konsulatem Ukrainy w Lublinie. (Jest to ul.3-go Maja 14). Niech każdy zrobi to w tym czasie, w którym mu pasuje, bez głośnych spotkań i występów. Niech to będzie prawdziwy głos serca.

Poniżej zamieszczamy komunikat organizatorów Lubelskiego Euromajdanu Kultury:

Kochani,
wszyscy widzimy, co dzieje się na Ukrainie. Wielu z nas współpracowało z naszymi przyjaciółmi na wschodzie, widzieliśmy ich na lubelskich scenach, spotykaliśmy się w Lublinie i na wschodzie.
Nie możemy być znieczuleni na cierpienie ludzi, którzy marzą o demokratycznych standardach, wolności osobistej, o europejskim kraju.
Możemy pomóc, tak jak pomagano nam podczas zrywu solidarności i przez cały czas, gdy wolność w Polsce była jedynie marzeniem.
Dlatego planujemy "Lubelski EuroMajdan Kulturalny”
26.01 (niedziela) od 12.00 do ….
Jeśli tylko możecie się zaangażować:
-po prostu przyjść i być
-wystąpić na scenie
-zagrać koncert
-zrobić happening
-wykonać performances
-przeczytać wiersz
-działać jako wolontariusz w czasie "Lubelskiego EuroMajdanu Kulturalnego"
-przebrać się na żółto-niebiesko (w miarę możliwości)
Zgłoście swój akces kulturalny i artystyczny, będzie scena i zaplecze techniczne zgłoszenia zbiera Marysia Artemiuk

tel: 509 468 557
Każde wsparcie, każdy sygnał solidarności ma znaczenie! W trakcie "Lubelskiego EuroMajdanu Kulturalnego" dystrybuowane będą cegiełki charytatywne przeznaczone na wsparcie medyczne i opał (na kijowskim Majdanie jest obecnie -10C)

Wrzućcie info na swojego facebooka, google plus, zadzwońcie do znajomych, wyślijcie smsa.

Przyjdźcie z rodzinami i przyjaciółmi na plac przed Centrum Kultury!

w niedziele 26.01.2014 od 12.00

Anastasiya Kinzerska

Fundacja Kultury Duchowej Pogranicza
Kierownik Biura

www.fkdp.pl

· Lubelski Euromajdan Kulturalny "LEK"

Kochani,

Dlatego planujemy "Lubelski EuroMajdan Kulturalny”

26.01 (niedziela) od 12.00 do ….

Jeśli tylko możecie się zaangażować:

-po prostu przyjść i być
-wystąpić na scenie
-zagrać koncert
-zrobić happening
-wykonać performances
-przeczytać wiersz
-działać jako wolontariusz w czasie "Lubelskiego EuroMajdanu Kulturalnego"
-przebrać się na żółto-niebiesko (w miarę możliwości)

Przyjdźcie z rodzinami i przyjaciółmi na plac przed Centrum Kultury!

w niedziele 26.01.2014 od 12.00