mega888 Koncert promocyjny płyty "Panny Wyklęte"

Koncert promocyjny płyty "Panny Wyklęte"

panny wykleteW piątek 13 września w amfiteatrze w parku Sowińskiego na Woli odbył się koncert premierowy płyty „Panny Wyklęte". Płytę wydała Fundacja Niepodległości. Muzykę skomponował Darek Malejonek, a słowa napisały uczestniczące w tym projekcie czołowe wokalistki polskie. Dla licznie zgromadzonej, mimo rzęsiście padającego deszczu, publiczności przygotowaliśmy kilka niespodzianek. Już na początku koncert zapowiedział raper Tadek, wykonując dwa swoje utwory. A potem porywające wykonania 16 piosenek z nowej płyty i kilku z płyty „Morowe Panny". I tu kolejna niespodzianka: do grona Panien Wyklętych dołączyła Ania Rusowicz, która wykonała piosenkę opartą na przeżyciach jej babci. Jedna z Panien, Kasia Malejonek w sobotę wychodziła za mąż i została zapowiedziana :"wczoraj panna, dzisiaj Panna Wyklęta, jutro panna młoda". Po zakończeniu koncertu widzów czekała kolejna niespodzianka a mianowicie premiera wideoklipu do piosenki w wykonaniu Kasi Malejonek pt. „Jedna chwila" poświęconej „Ince", która patronuje całej płycie. Teledysk można zobaczyć TUTAJ. Zapraszamy do obejrzenia, polubienia i... promowania.

Na stoisku przy wejściu można było kupić płytę oraz inne produkty związane z obchodami Roku Żołnierzy Wyklętych. Powodzenie płyty było tak duże, że zabrakło jej dla wszystkich chętnych. Dużym powodzeniem cieszyły się też koszulki oraz gra karciana „Bohaterowie Wyklęci". Kto nie kupił na koncercie lub nie był - może nabyć płytę (i inne produkty) w sklepie internetowym

Zobacz premierową piosenkę Ani Rusowicz (wykonanie koncertowe; nie ma jej na płycie)

Zobacz finał koncertu

TUTAJ możesz zobaczyć pozostałe piosenki